DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 05.08.2012 09:55:49 

Hlavnim sponzorem a partnerem KC Rybička je obec Keblice

Komunitní centrum RYBIČKA bylo otevřeno 25. ledna 2010 v budově bývalé Mateřské školy v Keblicích a jeho zřizovatelem je Náboženská obec Církve českoslosvenské husistké v Libochovicích. Hlavním záměrem bylo vytvořit v obci s 360 obyvateli prostor pro komunitní život občanů. Od prvního dne je centrum využíváno jak školními dětmi, které zde nachází několik možností využití svého volného času tak i dospělými občany, pro něž je také připraven program.

Naším zájmem není jen pravidelný program, ale i jednorázové, akce k různým příležitostem, o kterých jsou občané informováni plakátky a obecním rozhlasem.

Prostory, včetně energií a služeb, byly poskytnuty obcí Keblice za symbolický nájem 1,- Kč, což umožnilo samotné zřízení centra. Děkujeme obci Keblice za vyjímečnou podporu.

Popovídat, svěřit se se svými problémy, požádat o pomoc nebo se podělit o životní radosti můžete mezi 14. a 16. hodinou v pondělí, úterý či ve středu v KC. Tuto možnost máte i mimo provozní dobu centra po předchozí osobní nebo telefonické dohodě na telefonním čísle 739 447 875. Jsme zde pro Vás!